קיסריה היא החלום האולטימטיבי של משפחות צעירות, יש 1,600 בתי אב בקיסריה, אומר חיליק פז מתווך נדל"ן בקיסריה, פרסמו עכשיו תוכנית מתאר שנמצאת בוועדה מחוזית, שעל פיה האוכלוסייה תצמח מ-6,000 תושבים ל-9,000 בעוד כמה שנים. זה עדיין יישוב שאין לו אח ורע בישראל: זה מקום יפהפה, ואיכות החיים מהגבוהות בישראל. רמת הניקיון והתחזוקה גבוהים ביותר, כל-כך הרבה יופי, גינון ואחזקה. היוקרה של קיסריה נותרה כמו שהייתה למרות השינויים שהיא חווה.

לסיכום: קיסריה היא אחד המקומות הכי טובים לגור בו, וגם בראיה לטווח ארוך, אחד המקומות האיכותיים ביותר בישראל להשקיע בהם.

משרד הנדל"ן סי אנד אם מהמובילות בישראל בתיווך נדל"ן יוקרה, החלה לשווק וילות ובתי יוקרה

בקיסריה לפני עשרים שנה. המשרד מציע דירות בנות 4 חדרים עם מרפסות צופות לים החל מ-2.5 מיליון ₪ בלבד. כמו כן, וילות בנות 4 חדרים, 5 חדרים החל מ- 3.5 מיליון ₪ בלבד. הדיירים ייהנו ממגורים ביישוב קהילתי אקסקלוסיבי הכולל מדשאות, מועדון גולף, מועדון כושר, חוף ים במרחק קצר, בתי קפה אותנטיים וגלריות אומנות באזור התוסס בנמל קיסריה,

קיסריה בדרך להפוך לכוח מרכזי בתיירות העולמית, הניו יורק טיימס בוחר בקיסריה כיעד עולמי ששווה ביקור. עבודות השיפוץ המסיביות שנערכו ברחבי העיר העתיקה של קיסריה, ואשר הפכו אותה "ליעד תיירות היסטורי מוביל בעולם ". בזכות מרכז המבקרים החדש והמפואר, הקרוי על שמו של המלך הורדוס. במרכז שנבנה בחללים התת קרקעיים שהיו בסיס למקדש, נמצאים ממצאים ארכיאולוגיים שונים כמו פסיפסים צבעוניים ומטבעות זהב.

קיסריה זוכה להתעניינות אדירה בקרב רוכשים הודות למחיר האטרקטיבי שמאפשר לרכוש וילות ובתי יוקרה במחירים אטרקטיביים .

וילה יפיפייה, ממוקמת בלב החדש של קיסריה שבין מרכז סי סנטר החדש והנמל בקיסריה העתיקה שמציע מגוון אטרקציות, שטחי מסחר, גלריות אומנות, מסעדות שף ועוד ומציעה סטנדרט בניה גבוה במיוחד.

"לגור בווילת יוקרה במחיר אטרקטיבי בשכונה מבוקשת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *